تفاضل ديه هم پرداخت شد

قصاص عامل نابينايي «فاطمه» در انتظار اجازه آملي لاريجاني

حكم قصاص «محمدرضا.ن» كه با ريختن آهك در چشمان كودكي به نام فاطمه او را نابينا كرد، براي استيذان نزد رييس قوه قضاييه ارسال شد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

كمال قبادي وكيل‌مدافع فاطمه كلوندي در گفت‌وگو باایسنا با بيان اينكه در حكم ديوان عالي كشور قيد شده بود كه براي اجراي حكم قصاص «محمدرضا» بايد تفاضل ديه زن و مرد پرداخت شود، تصريح كرد: روز گذشته پدر فاطمه كلوندي با من تماس گرفت و گفت كه تفاضل ديه را كه حدود 40 ميليون تومان است تهيه كرده و اصرار دارند كه حكم اجرا شود.

وي گفت: با پرداخت تفاضل ديه از سوي پدر فاطمه، پرونده از دادگاه كيفري استان كردستان براي استيذان از رييس قوه قضاييه به تهران ارسال شده است تا پس از موافقت و دستور رييس قوه قضاييه حكم قصاص اجرا شود.

وي با بيان اينكه «فاطمه» در مدرسه مخصوص نابينايان در مقطع اول ابتدايي و در شهر همدان ثبت‌ نام كرده است، اظهار كرد: خانواده فاطمه در روستايي در كردستان زندگي مي‌كند و آمد و شد به همدان جداي از هزينه‌ها مشكلات خاصي را براي او و خانواده‌اش ايجاد كرده است.

جزئيات حادثه

به گزارش ايسنا، حادثه دلخراش ريختن آهك در چشمان «فاطمه»، سال ‌‌٨٨ در روستايي در شهرستان قروه سنندج رخ داد كه بر اثر آن دو چشم اين كودك دچار عارضه شد.

پدر فاطمه درباره جزئيات حادثه مي‌گويد: 17 تيرماه سال 88 ساعت 9:30 صبح به همراه خانواده‌ام از روستايمان در اسدآباد همدان به روستايي در شهرستان قروه سنندج رفتيم تا سري به خواهرم بزنيم.

وي ادامه مي‌دهد: شوهرخواهرم به نام «محمدرضا» 33 ساله كه به مواد مخدر اعتياد دارد ساعت 24 به خانه آمد و حدود ساعت سه بامداد بود كه خوابيديم اما قبل از خواب «محمدرضا» سه ليوان شربت درست كرد و به من و «فاطمه» داد اما «فاطمه» آن را نخورد.

پدر اين دختربچه مي‌افزايد: حدود ساعت پنج صبح مادر «فاطمه» از خواب بيدار شد و فهميد كه «فاطمه» در اتاق نيست. من هم كه از خواب بيدار شده بودم متوجه نبودن شوهرخواهرم شدم و زماني كه از بالكن نگاه كردم، ديدم «فاطمه»، ته حياط كه يك اتاق مخروبه هم آنجا بود افتاده و «محمدرضا» هم آنجاست.

وي اظهار مي‌كند: در حالي كه خواهرم و همسرم داد و فرياد مي‌كردند، سراسيمه خود را به حياط رسانديم و ديديم كه «فاطمه» دستانش آهكي است و تمام لباس‌هايش سفيد شده است. چون نمي‌توانست نفس بكشد، فكر كرديم مرده است.

پدر اين كودك با بيان اينكه «فاطمه» صورتش سوخته و كبود شده بود، خاطرنشان مي‌كند: شوكه شده بوديم و خواهرم يقه شوهرش را گرفته بود كه چرا اين كار را با فاطمه كرده اما او عنوان مي‌كرد كه از بلندي به پايين پرت شده است.

وي اظهار مي‌كند: پس از آنكه «فاطمه» را در اين شرايط پيدا كرديم، بلافاصله به روستاي خودمان برگشتيم و او را به درمانگاه برديم اما آنجا تشخيص ندادند كه چه اتفاقي براي او افتاده است. در نتيجه دخترم را به بيمارستان «بعثت» همدان برديم اما پزشكان گفتند كه ديگر دير شده و چشمان «فاطمه» نابود شده است.

پدر «فاطمه» مي‌گويد: نمي‌توانستم صبر كنم. «فاطمه» را به تهران آوردم و دخترم يك ماه در بيمارستان مورد مدوا قرار گرفت اما پزشكان نتوانستند براي بينايي او كاري انجام دهند./ایسنا

 تاريخ : | | نویسنده : glassesnightvision |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.