ابتدای فصل نقل و انتقالات بود که سازمان لیگ حرفه ای تصمیم گرفت بندی تصویب کند به نام سقف قرارداد.این قانون که قرار شد در قراردادهای تمام بازیکنان لیگ برتری به خصوص بازیکنان گرانقیمت لحاظ شود با نارضایتی این طیف از این بازیکنان روبرو شد.

 

سازمان لیگ دنبال راهی بود تا  پایانی دهد به عقد قراردادهای نجومی میان بازیکنان و باشگاهها. بازیکنان مخالف تصویب این قانون بودند اما در نهایت زور مسئولان سازمان لیگ به اعتراض ها چربید تا سقفی برای قراردادها تعیین شود به نام سقف قراردادها. باشگاه متمول که دنبال جذب ستاره ها بودند در پی راهی می گشتند برای دور زدن سقف قرارداد اما وقتی اصرار سازمان لیگ را دیدند مجبور به اطاعت از قانون کردند.

 

سقف قرارداد اینگونه برای بازیکنان تعریف شد: ملی ها 400 میلیون و بقیه 350 میلیون. ستاره های ملی اما  این قراردادها راضی نمی شدند، از سویی باشگاهها هم هر طور شده می خواستند تیم خود را با وجود ستاره ها تزئین کنند.

اینطور شد که باشگاهها رو آوردند به جذب ستاره ها با روشی جدید. در قرارداد داخلی بازیکنان مبلغی درج می شد و در قرارداد فدراسیونی بازیکنان مبلغی دیگر تا سقف قراردادها شکسته شود. استیل آذین مثل اکثر تیمهای لیگ برتری این کار را سرلوحه برنامه های خود قرار داد.  ستاره ها با قراردادهایی 350 یا 400 میلیونی به عضویت استیل آذین در آمدند اما این ارقام تنها مربوط می شد به ثبت در فدراسیون.تنها مدرک آنها برای دریافت مطالباتشان قراردادهای داخلی شان بود.

حالا و در حالی که استیل آذین نتوانسته نتایج مورد نظر مسئولانش را کسب کند این شایعه دهان به دهان می چرخد که مدیران این تیم در نظر دارند همان مبلغی را که در فدراسیون ثبت کرده اند به حساب ستاره های خود در انتهای فصل واریز کنند. این موضوع بدین معناست که در انتهای فصل مبلغی در حدود 350 تا 400 میلیون دست ستاره های استیل آذین را نخواهد گرفت.

مسئولان فکر همه جا را هم کرده اند چرا که در صورت شکایت بازیکنان بحث قراردادهای فدراسیونی آنها را به میان می کشند  قضیه ختم به خیر شود. حالا باید منتظر ماند و دید آیا مسئولان استیل آذین چنین برنامه ای را اجرا می کنند یا به شکل دیگری با ستاره های میلیاردی خود برخورد خواهند کرد؟.../عصر ایرانتاريخ : | | نویسنده : glassesnightvision |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.