معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی بر برگزاری شایسته و باشکوه برنامه مراسم حمل مشعل بازیهای آسیایی دوحه قطر 2006 تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش ایران مهندس محمد علی آبادی که در جمع اعضای ستاد برنامه برگزاری حمل مشعل بازیهای آسیایی سخن می گفت تصریح کرد: کیفیت برگزاری این رویداد فرهنگی- ورزشی هم بیانگر میزان علایق ورزشی ملت ماست و هم دقت، مدیریت، برنامه ریزی و تاثیرگذاری تبلیغاتی کشور ما را نشان خواهد داد.

وی همچنین بر بهره گیری ازاین فرصت برای نمایش فرهنگ غنی کشورمان تاکید کرد و گفت: باید از حداکثر امکانات برای معرفی پشتوانه عظیم فرهنگی ملت ایران استفاده کنیم که مستلزم همکاری تمامی نهادها و بخش های مرتبط است.

بنابر این گزارش اعضای ستاد برگزاری حمل مشعل بازیهای آسیایی به تشریح برنامه های پیش بینی شده در حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی پرداختند.

داوری، مدیر کل تربیت بدنی استان خراسان، آغاز برنامه حمل مشعل از جوار حرم ملکوتی امام رضا(ع) را حاکی از مرکزیت فرهنگی و ارادت خالصانه ملت ایران نسبت به این امام معصوم دانست و از همکاری آستان قدس رضوی در این خصوص تشکر و قدردانی کرد.

منتقمی، مدیر کل تربیت بدنی اصفهان نیز ادامه برنامه حمل مشعل در پایتخت فرهنگی جهان اسلامی را حاوی پیامی عمیق به جهانیان دانست و گفت: پایان برنامه در میدان نقش جهان و در کنار مسجد امام، بی شک حسن ختام مناسبی برای این رویداد فرهنگی ورزشی در اصفهان خواهد بود.

این گزارش حاکی است در این جلسه که آقایان قراخانلو، کفاشیان، ساور، فراهانی، ملامحمد، آقازمانی، جمال امید، نظر و سرودلیر حضور داشتند، آخرین اقدامات و برنامه های مربوط به کمیته های تدارکات و پشتیبانی، تشریفات، مراسم و تبلیغات، حراست و امور انتظامی، فنی ورزشی، رسانه ملی، اطلاع رسانی و خبر مورد بحث بررسی قرار گرفت و مهندس علی آبادی دستورهای لازم را جهت برگزاری مناسب‏تر برنامه حمل مشعل بازیهای آسیایی دوحه قطر در کشورمان صادر کرد.

تاريخ : | | نویسنده : glassesnightvision |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.