مدير كل ثبت احوال استان تهران گفت: بر اساس آمار به دست آمده از ابتداي سال جاري تاكنون‌، در هر روز 68 واقعه طلاق در تهران رخ داده است.
 
‌احمد قشمي در گفت‌وگو با فارس افزود: از ابتداي سال جاري تاكنون 18 هزار و 832 واقعه طلاق در تهران رخ داده كه اين رقم نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته كه 16 هزار و 647 بوده‌ است، كه نشان از رشد 13 درصدي آمار طلاق در تهران دارد.

مدير كل ثبت احوال استان تهران با بيان اين كه در 9 ماهه گذشته 91 هزار و 18 واقعه ازدواج در تهران به وقوع پيوسته است، گفت: اين رقم نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته يعني 91 هزار و 519 واقعه ازدواج، حدود يك درصد كاهش داشته است.

وي با اشاره به اين كه طي 9 ماه گذشته در تهران، 70 هزار و 220 نوزاد دختر و 74 هزار و 827 نوزاد پسر به دنيا آمده‌اند، گفت: در قبال هر 107 پسر 100 دختر در تهران متولد شده‌اند.

مدير كل ثبت احوال استان تهران با بيان اين كه از ابتداي سال جاري تاكنون در هر شبانه‌روز 526 ولادت در تهران رخ داده است، افزود: در هر ساعت حدود 22 نفر در تهران متولد شده‌اند.

قشمي با اشاره به اين كه در 9 ماهه اول سال 85 در هر شبانه روز 147 مورد فوتي داشته‌ايم، گفت: در هر ساعت حدود 6 نفر در تهران فوت كرده‌اند.

مدير كل ثبت احوال استان تهران با اشاره به اين كه از ابتداي سال جاري تاكنون در تهران 145 هزار و 47 ولادت رخ داده است، گفت: در سال گذشته 145 هزار و 319 واقعه تولد در تهران رخ داده كه طبق آمار به دست آمده امسال حدود5/0 درصد كاهش مواليد در تهران داشته‌ايم.

 تاريخ : | | نویسنده : glassesnightvision |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.