910441-922380.jpg

«عبدالله رمضان‌زاده» سخنگوی دولت خاتمی با تکذیب صریح اخبار برخي سایت‌های که به نقل از وی تیتر زده‌اند «بارها به خاتمی هم گفته بودم که به حسن روحانی اعتماد ندارم!»، تاکید کرد که این گونه مصاحبه‌های جعلی به آن خاطر منتشر می‌شود که مخالفان تیم هسته‌ای سابق، برای اثبات ادعاهای خود هیچ سند و مدرکی ندارند.

این واکنش سخنگوی دولت سید محمد خاتمی پس از آن ابراز می‌شود که چند سایت‌های مدعی حمایت از دولت روز  سه‌شنبه در ادامه حرکات تخریبی یک هفته گذشته خود مصاحبه‌ای تحریف‌شده از رمضان‌زاده را علیه «حسن روحانی و تیم سابق هسته‌ای» منتشر کرده و این گونه القا کردند که او از قبل به روحانی بی‌اعتماد بوده است!

سخنگوی دولت خاتمی که مصاحبه او با نشریه دانشجویی «ایران 1404» مستمسک خبرسازی و ادعاهای سایت‌های منتسب به دولت شده، تاکید کرد که کل مطالب منفی نقل شده از وی درباره آقای حسن روحانی کذب محض است و وی، چنین مطالبی را بیان نداشته است.

رمضان‌زاده روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با  آفتاب توضیح داد: مواضع من در مورد مساله هسته‌ای کاملا روشن است. من با سیاست‌های دولت نهم مخالف هستم و انتقاد دارم و بارها هم اعلام کرده‌ایم که موضع ما بازگشت به سیاست‌های هسته‌ای دوران آقای خاتمی است.

سخنگوی دولت خاتمی با اشاره به اینکه «در مصاحبه‌ام با این نشریه دانشجویی، انتقادات زیادی از عملکرد دولت نهم داشتم که به‌طور کامل در مصاحبه منتشر شده، حذف شده ‌است»، افزود: «از بی‌صداقتی موجود در این رسانه‌ها و ابزار شدن تعدادی دانشجو توسط تشکل‌های خاص، به‌جد متاسف هستم».

وی در مورد اظهارنظر درج‌شده به نقل از وی درباره کاندیداتوری احتمالی حسن روحانی در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری نیز گفت: ممکن است در برابر چنین پرسشی که «آیا از نامزدی آقای روحانی حمایت خواهید کرد؟»، پاسخ منفی داده باشم؛ اما هیچ‌کدام از تعابیر منفی منتشر شده در سایت‌های منسوب به دولت درباره آقای روحانی در اظهارات من نبود.

 تاريخ : | | نویسنده : glassesnightvision |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.