مهر: وزیر تعاون از ایجاد 25 درصد از اشتغال کشور توسط تعاونی ها خبر داد و گفت: پیاده سازی نهضت تعاون با اجرای اصل 44 و تشکیل بانک توسعه تعاون در این راستا آغاز شده است.   محمد عباسی در همایش توانمندسازی تعاونی ها از طریق اتحادیه ها با اشاره به نیاز بخش تعاون به همراهی سایر دستگاه ها، گفت: این تصور که بخش تعاون فقط باید از بانک ها تسهیلات بگیرند درست نیست به نحوی که تعاونی ها به دنبال جلب مشارکت های اجتماعی و در کنار هم قرارگرفتن برای انجام کارهای بزرگ هستند.

وزیر تعاون اظهار داشت: نظام بانکی کشور باید به نفع تعاونی ها وارد عرصه فعالیت شود و رویکرد اعطای تسهیلات بزرگ به تعداد کمی از افراد باید تغییر کند.

عباسی در ادامه به کارآمدی بخش تعاون اشاره کرد و اظهار داشت: تعاونی ها متولی بخش کثیری از اجتماع هستند.

وی به سخنان خود در مجلس در ابتدای دولت نهم اشاره کرد و بیان داشت: در آن مقطع من در مجلس گفتم که می توانیم نهضت تعاون را توسعه دهیم و چرخهای آن را به حرکت درآوریم به نحوی که امروز در قالب اصل 44 بخشی از این حرکت به صورت افتتاح بانک توسعه تعاون شروع شده است.

وزیر تعاون با بیان این مطلب که تا کنون حسابهای بخش تعاون از حسابهای ملی جدا نشده است، افزود: زمانی سهم واقعی بخش تعاون مشخص می شود که بدانیم تعاونی ها به چه میزان تسهیلات گرفته اند و سهم آنها در سرمایه گذاری ها و ارزش افزوده چقدر است.

عباسی به ایجاد 25 درصد از اشتغال کشور توسط تعاونی ها اشاره کرد و ادامه داد: در طرح مسکن مهر نیز مردم با حضور 4 میلیون نفری خود به بخش تعاون اعتماد کردند به نحوی که می توان گفت تعاونی ها در ابتدای انقلاب و بعد از ابلاغ اصل 44  بیشترین توسعه را داشته اند.

وی حمایت مجلس و دولت را از بخش تعاون و مردمی شدن اقتصاد ضروری دانست و بیان داشت در جریان بحران مالی جهانی یکی از نسخه های اصلی توسعه تعاونی ها اعلام شده است.

وزیر تعاون در پایان از تغییر روشها و برنامه ریزی برای کاهش فاصله بین بخش تعاون با بخشهای خصوصی و دولتی سخن گفت و افزود: در این راستا باید از تمامی ظرفیتها استفاده شود.تاريخ : | | نویسنده : glassesnightvision |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.